CIMA at WZ UŁ

Following a letter of intent signed by the Faculty of Management of the University of Lodz and the Chartered Institute of Management Accountants, we have established a cooperation aimed at launching common education programs at the level of Certificate in Business Accounting and Diploma in Business Accounting.

Participation in the CIMA Program at WZ UL

Ambassador of the CIMA Program at WZ UL

Michał Długosz_UŁ

The Ambassador of the CIMA Program at WZ UŁ is our student Michał Długosz.

O sobie:
Jestem studentem, który jest otwarty na nowe doświadczenia i nie boi się nowych wyzwań. Moim priorytetem jest ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów. Jako że, dopiero rozpoczynam swoją ścieżkę kariery, staram się ciągle szukać możliwości do nauki w szeroko pojętej branży finansowej.

Co studiuję:
Obecnie jestem na drugim roku studiów na kierunku finanse i rachunkowość. Ponadto aktywnie działam w kole naukowym SKN Inwestor znajdującym się na wydziale Ekonomiczno-Socjologicznym Uniwersytetu Łódzkiego. W ramach organizacji uczestniczę i organizuje projekty powiązane z tematyką biznesową oraz działam w wewnętrznej grupie zarządowej ds.HR, dbając o merytoryczne przygotowanie członków koła w postaci szkoleń jak i pielęgnując relację pomiędzy osobami działającymi w organizacji.

Moje zainteresowania:
Moją pasją jest sport co wiąże się z tym, że prowadzę aktywny tryb życia. Ponadto interesuję się historią, książkami, motoryzacją a także obcymi kulturami, ponieważ uwielbiam podróżować.
Jak widzę swoją przyszłość zawodową:
Swoją przyszłość zawodową chciałbym wiązać z finansami. Zależy mi na tym, żeby zebrać niezbędne doświadczenie ucząc się od najlepszych. W dalszej perspektywie nie wykluczam prowadzenia własnego biznesu, ponieważ nie boję się wyzwań, a także cenię sobie niezależność.

Ambasadorstwo CIMA:
Jest to dla mnie szansa rozwoju swoich umiejętności i kompetencji. Ponadto jest to okazja do poznania nowych niepowtarzalnych ludzi zarówno tych od których będę mógł się uczyć jak i tych których będę kierował na ścieżkę rozwoju poprzez studia i szkolenia CIMA. Jako ambasador będę pomagał studentom poprzez kontakt z osobami zainteresowanymi programem, wsparcie merytoryczne dotyczące programu, a także promowanie kwalifikacji w środowisku akademickim.
Michał Długosz, CIMA Ambasador na UŁ